Wszystkie kolory: Tink ma teraz w swoim asortymencie inteligentne światła WiZ

Wszystkie kolory: Tink ma teraz w swoim asortymencie inteligentne światła WiZ

Pionier inteligentnych domów wprowadza teraz nowe kolory do Twojego życia. Robi się jasno dzięki rozwiązaniom oświetleniowym WiZ w ofercie, przeczytaj więcej tutaj!

To dla Ciebie jasne: dostawca usług dla domu, Tink, ponownie rozszerza swoje portfolio produktów i teraz oferuje inteligentne rozwiązania oświetleniowe WiZ. Wszechstronna oferta inteligentnych lamp – od reflektorów i żarówek wszelkiego rodzaju po lampy sufitowe i stołowe – jest już dostępna na tink.at. Nie musisz być wynalazcą, aby zamienić swój dom w oazę dobrego samopoczucia dzięki nastrojowym instalacjom świetlnym. Dziś wystarczy odwiedzić sklep internetowy premium, ponieważ dostępne jest tam inteligentne oświetlenie WiZ. Imponują nie tylko wyjątkowymi nastrojami świetlnymi, ale także łatwością użytkowania.

Lampy WiZ: ściemnialne i inteligentne

Jeśli szukasz lampy ściemnialnej, którą można sterować z dowolnego miejsca lub komendą głosową, posiada harmonogramy i wiele innych funkcji, to WiZ 40W E27 żarnik sferyczny przezroczysty ciepły i zimny biały ciemny. Źródło światła imponuje również bezstopniowym ściemnianiem, ponadczasowym designem, niską ceną i możliwością sterowania z dowolnego miejsca bez konieczności stosowania mostka. Czarodziej 25W E27 żarnik kulisty Bursztynowy ciepły i zimny biały teraz dostępny w zestawie 2 czujników bezprzewodowych plus w specjalnej cenie tylko 109,95 euro (zamiast 124,97 euro) na tink.at.

Więcej o GU10 Spot

Czarodziej 50W GU10 spot regulowany w kolorze to prawdziwa rekomendacja do zakupu dzięki 16 milionom kolorów, które można również bezstopniowo przyciemniać. Ich szybka i łatwa instalacja jest znakomita: wystarczy kilka kliknięć, aby przymocować je jak konwencjonalny spot, podłączyć do sieci WLAN, układy lub indywidualne scenariusze oświetlenia. Czujnik zawarty w pakiecie automatycznie włącza światło, gdy tylko wejdziesz do pokoju. Czarodziej 50W GU10 Reflektor Tunable 2er-Pack plus czujnik bezprzewodowy jest teraz dostępny w specjalnej cenie tylko 41,95 euro (zamiast 56,97 euro) na stronie tink.at.

Standard nie musi być nudny

Wygląda jak zwykła żarówka – ale tak nie jest: WiZ 100W E27 standardowy kształt regulowany w kolorze w ciągu kilku sekund przełącza się między ciepłym i chłodnym trybem bieli i, podobnie jak innymi lampami WiZ, można nim sterować z dowolnego miejsca. Tutaj również możesz wybierać spośród 16 milionów różnych kolorów – dzięki indywidualnym trybom oświetlenia możesz łatwo zapisać swoje ulubione światła. Czarodziej Standardowy kształt 100W E27, regulowany zestaw kolorów 6 sztuk jest teraz dostępny w specjalnej cenie tylko 84,95 euro (zamiast 119,94 euro) na tink.at.

Super cienki i super inteligentny

Nowoczesny design, łatwa instalacja i inteligentne zarządzanie: to wyróżnia WiZ Super cienkie oświetlenie sufitowe na zewnątrz. Aby wypowiedzieć wojnę rosnącym cenom energii, aplikacja WiZ wyświetla zużycie energii. Niezależne od lokalizacji sterowanie zapobiega paleniu się świateł przez cały dzień, gdy wychodzisz z domu. Wystarczy jedno kliknięcie na smartfonie, a napis „zgaśnie”. Czarodziej Super cienka lampa sufitowa 16W ciepła i chłodna biel jest teraz dostępny w wersji czarno-białej za jedyne 69,99 euro na stronie tink.at.

Czarodziej Bohater– Chcesz lampkę stołową?

Pokój z WiZ świeci jasno i wygodnie Lampa stołowa Hero Regulowana, przenośna w kolorze. Lampa idealnie pasuje do stolika kawowego lub stolika nocnego i równomiernie rozprowadza światło w pomieszczeniu. Dzięki funkcjom poprawiającym samopoczucie w aplikacji WiZ światło można dostosować do przebiegu dnia. Jasne światło pomaga utrzymać koncentrację podczas pracy. Ciepłe światło pomaga zrelaksować się i zasnąć wieczorem. Czarodziej Lampa stołowa Hero Regulowana, przenośna w kolorze jest teraz dostępny za jedyne 59,99 euro na tink.at.

Więcej inteligentnych świateł WiZ

•Czarodziej Lampa sufitowa IMAGEO Spots regulowana w kolorze 3x 5W – za jedyne 109,99 euro

•Czarodziej Regulowany zestaw oświetleniowy dla początkujących w kolorze 2m – za jedyne 49,99 euro

•Czarodziej Przenośna kolorowa lampa stołowa SQUIRE – za jedyne 64,99 euro

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *