Więcej niż bateria: Ecoflow Delta 2 zaprezentowana na targach IFA 2022

Więcej niż bateria: Ecoflow Delta 2 zaprezentowana na targach IFA 2022

EcoFlow, chiński producent zrównoważonej, przyjaznej dla środowiska produkcji, magazynowania i aplikacji energii elektrycznej, zaprezentował swoją najnowszą innowację w mobilnych rozwiązaniach zasilania i energii, Ecoflow DELTA 2, na targach IFA w Berlinie. Urządzenie ma niezwykle szybką prędkość ładowania, która jest siedmiokrotnie większa niż średnia w branży. Ma rozszerzalną pojemność do 3 kWh, żywotność produktu do dziesięciu lat i możliwość wykorzystania modułów słonecznych do produkcji i przechowywania energii elektrycznej w zrównoważony sposób dla prywatnych gospodarstw domowych lub doświadczeń na świeżym powietrzu.

Potężna moc wyjściowa AC 1800 W sprawia, że ​​Powerstation jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych w czasach rosnących kosztów energii i rosnącej niepewności dostaw energii elektrycznej. Jednak DELTA 2 to znacznie więcej niż bateria. Dzięki możliwości naładowania do 80% w zaledwie 50 minut, obsłudze ładowania za pomocą przenośnych paneli słonecznych w ciągu 3 godzin i zasilaniu 90% urządzeń gospodarstwa domowego, DELTA 2 sprawia, że ​​użytkownicy czują się jak w domu, niezależnie od tego, czy przebywają na kempingu, czy mieszkają poza domem to -grid w kamperach i domkach.

Możliwość rozbudowy od 1024Wh do 3040Wh

Z EcoFlow DELTA 2 Nie tylko ma dużą pojemność 1024 Wh, ale także korzysta z możliwości rozbudowy pojemności w celu zwiększenia wydajności. DELTA 2 może być również łączona z dodatkową baterią lub dodatkową baterią DELTA Max, dostarczając imponujące 2048 Wh lub 3040 Wh energii. Wynikający z tego długi czas pracy oferuje użytkownikom elastyczną opcję zasilania w zależności od zapotrzebowania, czy to do codziennego użytku, czy jako źródło zasilania awaryjnego.

Oprócz kompatybilności z dodatkowymi bateriami, DELTA 2 działa w ramach istniejącego ekosystemu produktów EcoFlow, który kompleksowo zajmuje się produkcją, magazynowaniem i zużyciem energii. Składający się z przenośnych paneli słonecznych, przenośnego klimatyzatora Wave, inteligentnego generatora oraz wielu innych produktów i akcesoriów, ekosystem EcoFlow bezproblemowo integruje się z DELTA 2, aby uwolnić użytkowników od ograniczeń stałych źródeł zasilania.

Najlepsze w swojej klasie prędkości ładowania: 80% w 50 minut

Rewolucyjna technologia X-Stream DELTA 2 zapewnia niezrównany nowy standard szybkiego ładowania. DELTA 2 można naładować od 0-80% w zaledwie 50 minut, a w pełni naładować w zaledwie 80 minut. Wiodąca w branży prędkość ładowania DELTA 2 jest siedmiokrotnie większa niż średnia w branży, co zapewnia elastyczność we wszystkim, od nagłych sytuacji awaryjnych po wycieczki na kemping w ostatniej chwili.

Idź na zielono z DELTA 2 Solargeneratoren

Idealny do przygód na świeżym powietrzu, DELTA 2 może być również ładowany za pomocą przenośnych paneli słonecznych EcoFlow. DELTA 2 obsługuje maksymalną moc słoneczną 500 W i może być w pełni naładowana w ciągu trzech do sześciu godzin za pomocą dwóch przenośnych paneli słonecznych 220 W lub jednego 400 W, zapewniającego zrównoważoną moc na zewnątrz lub poza siecią.

Bezpieczne zasilanie 90% wszystkich urządzeń AGD

Potężna moc wyjściowa 1800 W AC DELTA 2 zasila 90% wszystkich urządzeń, w tym grzejników, suszarek do włosów, ekspresów do kawy i grilli elektrycznych. Niezależnie od tego, czy jako zapasowe źródło zasilania, czy jako paliwo na wyprawy na świeżym powietrzu, 13 gniazd DELTA 2 oferuje nowy poziom wolności energetycznej, jednocześnie zasilając wszystko, od lodówek po telefony i pralki po drony. W przypadku urządzeń o dużej mocy DELTA 2 zapewnia użytkownikom spokój ducha dzięki technologii EcoFlow X-Boost, która zapobiega przeciążeniu urządzeń o dużej mocy do 2400 W.

Prawa autorskie: Ecoflow

Wiodąca w branży żywotność do 10 lat

Korzystanie z tych samych akumulatorów LFP premium, które można znaleźć w pojazdach Tesli, DELTA 2 żywotność 6 razy dłuższa niż średnia w branży wynosząca 500 cykli. Z potencjałem niesamowitego 3000 cykli życia, użytkownicy mogą karmić swoje życie z DELTA 2 nawet przez dziesięć lat.

Dzięki zaawansowanemu systemowi zarządzania baterią (BMS) do monitorowania wydajności w celu zapewnienia bezpiecznego zasilania, a także ekskluzywnej pięcioletniej gwarancji, DELTA 2 oferuje długoterminowe bezpieczeństwo zasilania, które nie ma sobie równych w żadnej innej przenośnej elektrowni na rynku.

EcoFlow Delta 2 dostępność i cena

Z EcoFlow DELTA 2 będzie dostępny za 1199 euro (1 099 funtów) i będzie można go zamówić na stronie internetowej EcoFlow od 16 września.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *