Tink zaprasza na Dni Inteligentnego Domu: Oszczędź do 60 procent

Tink zaprasza na Dni Inteligentnego Domu: Oszczędź do 60 procent

Pionier smart home reaguje na bieżące wydarzenia. Dlatego do 19 września 2022 r. są duże zniżki, przeczytaj więcej tutaj!

Utrzymanie naszego zużycia energii na jak najniższym poziomie to nie tylko kwestia ekonomii, ale także używanych przez nas urządzeń. Dlatego czołowy sklep internetowy wzywa do organizacji Smart Home Days do 19 września włącznie, z najlepszymi ofertami do minus 60 procent. W zestawie także: inteligentne produkty Bosch, Google, tado° i wiele innych, które nie tylko sprawiają, że dom jest bardziej komfortowy, ale także bardziej wydajny. Niezależnie od tego, czy są to inteligentne soundbary, praktyczni pomocnicy na co dzień, czy sieciowe sterowanie całym inteligentnym domem, na tink.at znajdziesz wiele rzeczy!

Żeby się nie palił

Jeśli jesteś inteligentny, chronisz swój dom – na przykład za pomocą czujników dymu Bosch. Ponieważ potrafią znacznie więcej niż „tylko” ostrzegać przed ogniem i dymem. Syrenę można łatwo połączyć z innymi produktami inteligentnego domu, aby stworzyć skuteczny system bezpieczeństwa w czterech ścianach. Oprócz dźwiękowego i wizualnego sygnału ostrzegawczego, zostaniesz również powiadomiony za pośrednictwem aplikacji, jeśli pojawi się dym. Bosch Inteligentny czujnik dymu do domu II Zestaw 6 sztuk jest teraz dostępny na tink.at w ramach Dnia Inteligentnego Domu i z kodem kuponu „Bosch 10” w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 369,95 euro (zamiast 479,70 euro).

Nigdy poza zasięgiem wzroku

Inteligentna kamera zewnętrzna firmy ABUS zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo dzięki ostrej jakości obrazu. Dzięki wideo na żywo i noktowizorowi w podczerwieni możesz monitorować nieruchomość o każdej porze dnia za pomocą aplikacji. Inteligentna detekcja ruchu z identyfikacją obiektów zapewnia stały dostęp do informacji. A co w tym najlepsze: dzięki technologii Bluetooth kamerę można zainstalować w mgnieniu oka i od razu rozpocząć kompleksowy nadzór. NADUŻYWAĆ Zestaw kamer zewnętrznych uchylno-obrotowych WLAN 2 jest już dostępny na tink.at w ramach Dnia Inteligentnego Domu w promocyjnej i obecnie najlepszej na rynku cenie tylko 349,95 euro (zamiast 477,70 euro).

Twoja siedziba: Google Centrum Nest

Google Nest Hub jako inteligentne centrum domu sieciowego nie tylko pozwala rozpocząć dzień od wiarygodnej prognozy pogody, ale także sterować wszystkimi innymi inteligentnymi narzędziami za pomocą poleceń głosowych. Wszechstronne urządzenie o ponadczasowym designie, bez którego z pewnością nie chciałbyś się obyć – oto nasz test! Google Nest Hub (2. generacji) im 2er-Pack jest teraz dostępny na tink.at w ramach Dnia Inteligentnego Domu i z kodem kuponu „Nest 10” w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 99,00 euro (zamiast 199,98 euro).

Jezioro Sonos

O Sonos Wędrować

Wodoodporny towarzysz Sonos Wędrować to jeden z najlepszych głośników przenośnych na rynku dzięki niskiej cenie, kompaktowym rozmiarom i 10-godzinnej pracy na baterii. Soundbar przesyła strumieniowo muzykę, podcasty itp. przez Bluetooth, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk. Również praktyczne: kompatybilność Qi, dzięki której wystarczy położyć głośnik na kompatybilnej podkładce ładującej, aby naładować akumulator. Ponadto istnieje funkcja Trueplay, dzięki której dźwięk dostosowuje się do otoczenia wszędzie i zawsze brzmi tak samo. Możesz przeczytać nasze wrażenia w naszej recenzji! Sonosa Roam – mobilny wodoodporny inteligentny głośnik jest już dostępny na tink.at w ramach Dnia Inteligentnego Domu w promocyjnej i obecnie najlepszej na rynku cenie tylko 139,00 euro (zamiast 199,00 euro).

Tadaaa: Termostat von tado°

Jeśli chcesz uchronić się przed rosnącymi kosztami ogrzewania, możesz teraz przejść na inteligentne termostaty tado°. z Zestaw startowy V3+ z 5 termostatami i mostkiem do pięciu grzejników może być sterowanych równolegle. Termostat w naturalny sposób włącza właściwości cieplne budynku do sterowania ogrzewaniem. Automatyczne wykrywanie obecności i nieobecności oraz zintegrowana prognoza pogody dodatkowo obniżają koszty ogrzewania, oszczędzając nie tylko energię, ale także pieniądze. Tam° Zestaw startowy inteligentnego termostatu grzejnikowego V3+ z 5 termostatami i mostkiem do indywidualnej regulacji pomieszczenia jest już dostępny na tink.at w ramach Dnia Inteligentnego Domu w promocyjnej i obecnie najlepszej na rynku cenie tylko 299,95 euro (zamiast 439,98 euro).

Zawsze we właściwym świetle

Philips Hue White & Color Ambiance Ensis Bluetooth Pendelleuchte nie tylko przekonuje eleganckim designem, ale także tworzy niezrównaną atmosferę w pomieszczeniu. Poszukiwanie włącznika światła staje się przestarzałe dzięki inteligentnemu sterowaniu, dzięki różnym opcjom regulacji możesz dostosować wykonywane polecenia do własnych potrzeb. Dzięki zintegrowanemu Bluetooth nie potrzebujesz nawet mostka, aby sterować nim ze smartfona. Philips Hue White & Color Ambiance Ensis Bluetooth plus darmowy czujnik ruchu jest teraz dostępny na tink.at w ramach Dnia Inteligentnego Domu i z kodem kuponu „Hue10” w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 309,95 euro (zamiast 434,98 euro).

Chcesz więcej ofert?

 • Google Nest Cam z reflektorem (zewnętrzny, przewodowy) — kamera bezpieczeństwa – z kodem kuponu „NestCam10” w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 233,99 euro (zamiast 299,99 euro)
 • Domowej roboty Elektryczny zestaw ogrzewania podłogowego IP na 6 pomieszczeń – w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 579,95 euro (zamiast 669,30 euro)
 • Netatmo Zestaw startowy termostatu grzejnikowego z 5 termostatami – w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 349,95 euro (zamiast 469,96 euro)
 • Arlo Zestaw 4 bezprzewodowych kamer bezpieczeństwa Pro 4 + bezpłatny Google Nest Hub (2. generacji) – w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 564,00 euro (zamiast 898,99 euro)
 • Kanton Smart Soundbar 10 S2 + Canton Smart Sub 12 S2 – w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 1499,95 euro (zamiast 1898,00 euro)
 • eufyCam 2 Pro 4+1 Kit – 4-kamerowy zestaw z bazą HomeBase 2 + bezpłatny eufy Solo IndoorCam Pan & Tilt – w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 499,00 euro (zamiast 727,99 euro)
 • Przeddzień Thermo 6 Pack – Inteligentny termostat grzejnikowy – w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 329,95 euro (zamiast 479,70 euro)
 • Google Zestaw Nest Protect z 3 czujnikami dymu i czadu drugiej generacji – w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 329,95 euro (zamiast 387,00 euro)
 • Skromny Smart Doorbell 2 Czarny 2-pak – Inteligentny dzwonek wideo – w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 129,95 euro (zamiast 199,00 euro)
 • Przenosić Smart Lock 3.0 + mostek + zawieszka + czujnik drzwi + klawiatura – kompletny zestaw – w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 319,00 euro (zamiast 405,00 euro). Oto nasza recenzja!
 • Pierścień Stick Up Cam Battery 2er-Pack – w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 139,95 euro (zamiast 199,98 euro)
 • Sonos Jeden zestaw SL Arc 5.1 Heimkino– w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 1 759,00 euro (zamiast 2246,00 euro)
 • Yale Linus Komplett Set – inteligentny zamek + mostek + regulowana wkładka + klawiatura– w promocyjnej i obecnie najlepszej cenie na rynku tylko 309,95 euro (zamiast 439,96 euro)

Czy jest coś dla Ciebie?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *