Teraz dostępne: Google Pixel 6a i Pixel Buds Pro na dzwonku

Teraz dostępne: Google Pixel 6a i Pixel Buds Pro na dzwonku

Sprzedawca inteligentnych domów ma teraz Google Piksel 6a– Smartfon i Google Pixel Buds Pro mieć!

Więcej o Piksel-Urządzenia

Czołowy sklep internetowy rozszerza swoje portfolio produktów również o Google Piksel 6a wprowadził na rynek swój pierwszy smartfon. Ponadto słuchawki Bluetooth rozszerzają Google Pixel Buds Pro kompleksowy asortyment. Inteligentne gadżety Google są teraz dostępne w najlepszych cenach na stronie tink.at. Po pierwszym w Austrii wyskakującym sklepie Tink i udanej letniej wyprzedaży nadchodzi kolejny zamach stanu od pioniera połączonego domu: Google Piksel 6a zdobyć pierwszy smartfon w linii Tink, w towarzystwie dousznych słuchawek Bluetooth Google Pixel Buds Pro. Dwa urządzenia w pakiecie są bezkonkurencyjne – teraz w Hero Deal za minus 10 procent, a tym samym w specjalnej cenie 609,00 euro (zamiast 678,00 euro) na tink.at.

W temacie Google Piksel 6a

Kompaktowy smartfon Google przekonuje wysoką jakością technologii, eleganckim wyglądem, wyborem inteligentnych funkcji, żywotnością baterii do 72 godzin i, co nie mniej ważne, niską ceną. Ma sześć gigabajtów pamięci RAM, 128 gigabajtów przestrzeni dyskowej i łączność 5G oraz jest wyposażony w wydajny układ, który jest idealnie dopasowany do systemu operacyjnego Android. Umożliwia to szybkie uruchamianie aplikacji oraz szybkie ładowanie stron i obrazów. Układ bezpieczeństwa Titan M2 zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dzięki kompleksowemu szyfrowaniu, ochronie przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem, automatycznym kontrolom bezpieczeństwa i ustawieniom ochrony danych. Poza klasą ochrony IP67 smartfon jest również chroniony przed wodą i kurzem.

Z inteligentnym Pikselaparatu, możesz użyć “Magic Eraser”, aby magicznie usunąć niechciane osoby i obiekty ze zdjęć oraz użyć “Sharpener”, aby zamienić drżące twarze w szczegółowe portrety. Dzięki trybowi noktowizora, krystalicznie czyste nagrania są możliwe nawet w nocy. Zindywidualizowany interfejs użytkownika tworzy filozofię projektowania „Material You”. Kolory pikseli są automatycznie dopasowywane do tła; podgląd na żywo dostarcza przydatnych informacji, takich jak powiadomienia kalendarza. Google Piksel 6a jest teraz dostępny w cenie 459 EUR w kolorach kreda, węgiel i szałwia na stronie tink.at.

W temacie Google Pixel Buds Pro

Najlepszy przyjaciel wysokiej jakości dźwięku? Google Pixel Buds Pro z nowoczesną technologią opracowaną we własnym zakresie. Szczególnie przekonujące są tłumienie hałasu i wydajna bateria z 31 godzinami odtwarzania. Głośniki 11 mm zapewniają mocny i inny dźwięk. Dzięki 5-pasmowemu korektorowi i korektorowi głośności Google Pixel Buds Pro dźwięk może być zawsze precyzyjnie dostosowany do Twoich potrzeb. ten Pixel Buds Pro występują w czterech różnych kolorach i z elastycznymi wkładkami, które dopasowują się do kształtu ucha.

Ponadto inteligentne słuchawki mają wbudowany czujnik ciśnienia, który mierzy ciśnienie w przewodzie słuchowym i automatycznie je zmniejsza – zapewniając niezrównany komfort noszenia, nawet przez długi czas. Sterowanie jest proste za pomocą dotyku. Jeśli nie masz wolnej ręki, używane jest polecenie głosowe. Pixel Buds Pro może płynnie przełączać się między urządzeniami dzięki łączności wielopunktowej. Oznacza to, że przerwa między dwoma źródłami dźwięku jest jak najmniejsza. Google Pixel Buds Pro są teraz dostępne w cenie 219,00 EUR w kolorach: węgiel, mgła, trawa cytrynowa i koral na stronie tink.at.

Chcesz więcej sprzętu Google?

Nasze recenzje Google Centrum Nest jak również Google Gniazdo Mini znajdziesz to właśnie tutaj!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *