SonoFlow: 1MORE prezentuje pierwsze słuchawki Bluetooth ANC

SonoFlow: 1MORE prezentuje pierwsze słuchawki Bluetooth ANC

1 WIĘCEJ zapewnia SonoFlow prezentuje swoje pierwsze nauszne słuchawki Bluetooth, które chcą osiągnąć w doskonałej specyfikacji, ale także w cenie.

Co oferuje 1MORE SonoFlow?

Zastosowanie dużych 40-milimetrowych przetworników zapewnia znakomity dźwięk. Wraz z mocnym basem i ciepłą średnicą oferują również wyraziste wysokie tony. Dzięki obsłudze High-Resolution Wireless Audio oraz kodekowi LDAC, słuchawka charakteryzuje się dużą szybkością przesyłania danych, co w połączeniu z certyfikatem High-Resolution Audio Wireless gwarantuje jakość dźwięku HD o wysokiej jakości. Słuchawki ANC można nie tylko łączyć bezprzewodowo, ale także przewodowo z wieloma urządzeniami końcowymi dzięki połączeniu 3,5 mm i zachwycać krystalicznie czystym dźwiękiem.

Aby zapewnić zrównoważone wrażenia słuchowe, 4-krotny zdobywca nagrody Grammy, inżynier dźwięku Luca Bignardi, szlifuje profil audio SonoFlow. Precyzyjne strojenie w połączeniu z dwunastoma ustawieniami korektora zapewnia wysoką jakość dźwięku w szerokim zakresie gatunków muzycznych, od rocka i popu po hip-hop. Oczywiście ustawienia EQ można indywidualnie dostosować do swoich nawyków słuchowych. Aby dźwięk był wolny od szumów otoczenia, 1MORE integruje inteligentną technologię aktywnej redukcji szumów QuietMax. W razie potrzeby tryb przezroczystości zapewnia, że ​​ważne informacje dźwiękowe z otoczenia, takie jak ruch uliczny lub stacja kolejowa, będą słyszalne bez konieczności zdejmowania słuchawek, co nie jest oczywiste przy tak doskonałym stosunku ceny do jakości. Pięć mikrofonów ENC do noszenia podczas rozmów telefonicznych z SonoFlow przyczynia się do tego, że głosy są precyzyjnie podkreślane, a tym samym wzmacniane dla użytkownika na drugim końcu linii. Redukcja szumów zapewnia również najlepszą możliwą jakość głosu w wietrzne dni.

Dzięki niewielkiej wadze zaledwie 250 g i poduszkom uszu pokrytym przyjazną dla skóry syntetyczną skórą, która doskonale dopasowuje się do uszu, SonoFlow zapewnia wysoki komfort noszenia. Słuchawki są składane i wyposażone w kompaktowy futerał do przenoszenia, który ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Całość dopełnia imponująca żywotność baterii do 70 godzin bez ANC i do 50 godzin z włączoną eliminacją szumów QuietMax. W razie potrzeby SonoFlow oferuje funkcję szybkiego ładowania w ciągu 5 minut, zapewniając użytkownikowi 5 godzin odtwarzania. SonoFlow jest zatem idealnym towarzyszem, jeśli chodzi o cieszenie się dźwiękiem wysokiej jakości, zarówno w podróży, jak i w domu.

1MORE SonoFlow jest już dostępny w sklepach w cenie detalicznej 99,99 EUR. Aby uczcić wprowadzenie na rynek, słuchawki ANC będą dostępne w firmie wysyłkowej Amazon z początkową zniżką 20 EUR przez pierwsze kilka tygodni do 18 października 2022 włącznie. Sugerowana cena detaliczna spada z atrakcyjnego 99,99 EUR do zaledwie 79,99 EUR .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *