SHIFT GmbH prezentuje laptopa SHIFT13mi na targach IFA 2022, który zamienia się w tablet

SHIFT GmbH prezentuje laptopa SHIFT13mi na targach IFA 2022, który zamienia się w tablet

z PRZESUNIĘCIE13 mi firma zajmująca się zrównoważonym rozwojem przedstawia zrównoważone urządzenie 2 w 1: odłączany laptop to tablet i laptop w jednym!

NA PRZESUNIĘCIE13 mi

Chociaż urządzenie jest nie tylko wszechstronne, jego modułowa konstrukcja ułatwia naprawę i rozbudowę, a także jest bardzo wydajne. Jak to ma działać? Otóż ​​sercem tabletu jest procesor Intel Tiger Lake i5 11. generacji, w tym hybrydowy układ chłodzenia z dwoma trybami pracy wentylatora. Jest to bardzo potrzebne, bo o ile tryb cichy odpowiada za pracę bez wentylatora, o tyle pełna wydajność jest dostępna tylko w trybie zasilania. To PRZESUNIĘCIE13 mi ma dwa gniazda pamięci z wymiennymi modułami SSD M.2 oraz przednią kamerę Full HD z włącznikiem/wyłącznikiem. Wbudowana karta graficzna może być rozbudowywana przez eGPU, a do 32 GB pamięci RAM LPDDR zapewnia niezbędną szybkość przetwarzania. Podczas składania zamówienia możesz dowolnie wybrać system operacyjny Linux lub Windows. Jak przyzwyczaiłeś się do SHIFT SHIFTPHONES, zaprojektuj PRZESUNIĘCIE13 mi koncepcja modułowa, dzięki czemu wiele elementów można wymienić i naprawić.

Wraz z płytą główną dołączona jest również bateria (53,5 Wh). Istnieją również suplementy: z tzw Klawisze SHIFT SHIFT GmbH wprowadza na rynek klawiaturę, która potrafi więcej niż tylko pisać. Klawisze, które są wyposażone w podświetlenie LED, działają również jako powierzchnia wielodotykowa z 10 palcami – zupełnie nowa technologia! Ponadto klawiatura z licznymi portami USB-C może być również używana jako hub USB-C i power bank. Klawiatura oferuje również bezpieczne miejsce dla zaprojektowanego przez firmę Active Pen SHIFTotwórz. Pióro obsługuje ponad 3000 poziomów nacisku i jest kompatybilne z obydwoma systemami operacyjnymi PRZESUNIĘCIE13 mi zgodny. ciepły? Pierwszy modułowy odłączany laptop SHIFT13mi można pobrać i przetestować na targach IFA 2022. Zamówienia są obecnie możliwe za pośrednictwem sklepu internetowego producenta za 999,00 euro lub w zestawie z klawiaturą i piórem aktywnym za 1333,00 euro. Wszystkie dodatkowe informacje znajdziesz na oficjalnej stronie SHIFT.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *