Recenzja eufy Clean HomeVac H20: Testowanie wysokiej jakości bezprzewodowego odkurzacza samochodowego

Recenzja eufy Clean HomeVac H20: Testowanie wysokiej jakości bezprzewodowego odkurzacza samochodowego

Poznaj Eufy Wyczyść HomeVac H20 czeka na Ciebie praktyczny pomocnik w codziennym życiu. Możesz przeczytać, jak zachowuje się urządzenie w recenzji!

Pierwsze rozpakowanie, pierwsze wrażenie

Opakowanie urządzenia eufy obiecuje wrażenie jakości, a po otwarciu jest tak samo! Zapakowane w błyszczący kartonik czeka na Ciebie z licznymi akcesoriami. Ponieważ – jak już pisaliśmy – zakres dostawy nie obejmuje tylko zasilacza samochodowego 12V, który może przenosić USB-A i USB-C. Ten praktyczny zasilacz samochodowy jest dostarczany z eufy Wyczyść HomeVac H20 z kompaktową torbą do przechowywania, elastyczną rurą ssącą i szczotką do delikatnego czyszczenia. Oczywiście nie powinno zabraknąć kabla ładującego USB-C, a także instrukcji obsługi odkurzacza.

Niezwykle profesjonalnie wyglądające urządzenie posiada również blokadę na jednostce ssącej. Można go łatwo przymocować i ponownie zdjąć, a także bardzo dobrze uszczelnia. Dzięki temu podczas transportu nie rozbije się kurz ani brud, co jest bardzo dobre! W przeciwnym razie nasadki urządzenia są równie proste i łatwe do zamocowania, a końcówkę na produkcie można wyciągnąć, jeśli potrzebujesz gdzieś trochę więcej – ponieważ może klikać kilka razy, nie jest cicha. Ścisk eufy Wyczyść HomeVac H20 jest łatwiejszy w obsłudze i posiada rowki zapobiegające zsuwaniu się nawet przy spoconych dłoniach. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenie wygląda bardzo dobrze, więc załadujmy go – w międzyczasie film produktowy eufy dla Ciebie:

eufij Wyczyść HomeVac H20 w praktyce

Ważący zaledwie 650 gramów odkurzacz ręczny jest ładowany w samochodzie za pomocą zasilacza 12 V w niecałą godzinę i jest gotowy do użycia. Jak zwykle nie możesz używać urządzenia podczas ładowania – jeśli uważasz, że możesz go używać do przewodowego odkurzacza przez dłuższy czas, niestety nie masz szczęścia. Ale teraz przegląd: Oczywiście nie ma lepszego kryterium testu dla odkurzacza tego typu niż jego zamierzony obszar zastosowania. Odpylacz przetestowano w dwóch pojazdach, które były utrzymywane w przeciętnym stanie, ale też były wielokrotnie uruchamiane w codziennych gospodarstwach domowych. Różne połączenia ułatwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc i miejsc, zwłaszcza w samochodzie.

Produkt sprawia, że ​​jego główne zadanie, czyli odkurzanie, jest szczególnie fajne. Dzięki sile ssania do 40 AW nie pozostawiają żadnych okruchów i nie ma znaczenia, jakiej przystawki używasz. To sprawia, że ​​sprzątanie staje się przyjemnością, gdy nie musisz odkurzać tego samego miejsca x razy! Dalej uciekniesz z eufy Wyczyść HomeVac H20 też nic, bo wbudowana dioda LED doskonale oświetla przestrzeń pod urządzeniem. Nawet ukryte okruchy można łatwo znaleźć i nieco później odkurzyć. Jeśli robi się owłosiona: Dostępny jest tryb MAX, który aktywujesz jednym naciśnięciem przycisku – oferując prawie trzykrotnie większą moc ssania. Odkurzacz wytrzymuje prawie osiem do dziewięciu minut, w normalnym trybie Eco można odkurzać przez około 25 minut.

Dobre akcesoria, dobra siła ssania

W praktyce nigdy nie musiałem używać trybu MAX. Było to interesujące dla raportu z testów, a także istotne z punktu widzenia rozwoju hałasu. W normalnej pracy jest to bardzo przyjemne (choć bardzo głośne), a w trybie MAX masz w rękach małą turbinkę, szczególnie gdy filtr jest zatkany. Ale w rzeczywistości normalny tryb Eco jest całkowicie wystarczający, o ile nie masz do czynienia z wcieranymi okruchami lub czekoladą. Wtedy przydałoby się kolejne sprzątanie! Nawiasem mówiąc, zintegrowaną lampkę LED można włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie, naciskając i przytrzymując przycisk MAX/ECO (3 sekundy). I tak zawsze świeci się podczas odkurzania, co jest dużą zaletą, jeśli nie odkurzasz przy najlepszym oświetleniu.

W aucie używałem głównie nasadki szczotkowej, ale od czasu do czasu używałem też elastycznej rury ssącej. Zintegrowana nasadka szczelinowa usuwa kurz z narożników i konsoli środkowej samochodu. Główka szczoteczki usuwa kurz i brud z nierównych powierzchni, takich jak tapicerka, skóra czy otwory wentylacyjne, a rurka przedłużająca jest idealna do ukrytych szczelin lub kieszeni w bocznych drzwiach. Jak wspomniano wcześniej, ustawienie portów jest dziecinnie proste, wystarczy je wsunąć i wysunąć – nie ma nic prostszego. Siła ssania nie zmniejsza się i sprawia, że ​​odkurzanie pojazdu jest niemal przyjemnością! Jesteś optymalnie wyposażony, aby wnętrze samochodu znów działało bez okruchów.

Czyszczenie pompy

Całe odkurzanie jest zwykle zabawne, dopóki nie musisz opróżnić urządzenia. Zmorą odkurzaczy bezworkowych zawsze było to, że później prawie zawsze masz kontakt z odkurzanym brudem. To z eufy Wyczyść HomeVac H20 dzięki Bogu, to nie tak! Po zakończeniu procesu czyszczenia wystarczy lekko obrócić przezroczystą część o wyglądzie matowego szkła. Jeśli usłyszysz, jak plastik uderza w plastik, możesz bezpiecznie zdjąć głowę z rury. Wewnątrz znajduje się czerwony filtr, który dookoła jest wyposażony w gumową uszczelkę. Powód jest oczywisty: dzięki uszczelnieniu brud pozostaje w pojemniku.

Sięgasz do środka, wyjmujesz ten filtr i możesz opróżnić zawartość pojemnika na kurz tak, jakbyś opróżniał kubek. Sam filtr należy myć regularnie, choćby ze względu na siłę ssania, wystarczy spłukać wodą przez minutę i pozostawić do wyschnięcia na 24 godziny. Ta procedura jest już znana z innych urządzeń ssących, eufy robi to tutaj Wyczyść HomeVac H20 więc nic znacząco się nie różni! Smoczek następnie obraca się ponownie w ciągu kilku sekund, więc nie tracisz czasu na skomplikowane mechanizmy. Design urządzenia oraz łatwość użytkowania w życiu codziennym zdecydowanie przemawiają za tym produktem! A co z technicznymi działaniami wewnętrznymi?

Technologia Eufy Wyczyść HomeVac H20

Informacje znajdują się tutaj zarówno na oficjalnej stronie produktu, jak i stronie Amazona dotyczącej odkurzacza. W trybie MAX (moc ssania: do 40 AW lub 14 000 Pa) kurz i brud nie mają szans. Pełna moc jest dostępna przez około osiem do dziewięciu minut, a bateria (pojemność 21,6 Wh) wystarcza do 30 minut w trybie Eco z 13 AW. Możesz naładować eufy Wyczyść HomeVac H20 przez USB-C, a dołączony adapter do zapalniczki samochodowej 12 V umożliwia ładowanie urządzenia również w samochodzie. Oznacza to, że odkurzacz jest w pełni naładowany i gotowy do ponownego użycia za około godzinę! Ale jeśli ładujesz konwencjonalnie przez interfejs USB komputera (np. na laptopie), ładowanie trwa znacznie dłużej, uważaj.

Urządzenie jest z pewnością praktyczne dzięki kompaktowym wymiarom 36,5 x 7,6 x 7,4 cm i wadze 654 g. Nie jest ciężkie, ale ogólnie jest dość dobrze wyważone, co już sprawia, że ​​wydaje się niezwykle cenne. Świetnym pomysłem jest wbudowana dioda LED, która zapala się, gdy jest eufy Wyczyść HomeVac H20 jest aktywowany. Ułatwia znalezienie i odkurzenie każdego okruszka, nawet przy słabym oświetleniu. Maksymalna głośność jest podana jako 68 dB, ale można to osiągnąć tylko w trybie MAX. Pojemnik na kurz ma 90 ml, wydaje się bardzo mały, ale do tego wystarcza. Dopóki wytrząsasz ręcznie maty podłogowe i nie odkurzasz za pomocą tego urządzenia, powinieneś być w stanie to zrobić.

HomeVac H20

Ocena: 9,0 Piksel

dla eufij Wyczyść HomeVac H20 Recenzja: Wysokiej jakości bezprzewodowy odkurzacz samochodowy wystawiony na próbę na zewnątrz Mandi

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *