JBL Tour PRO 2

Prezentowany JBL Tour PRO 2 z inteligentnym etui ładującym

JBL prezentuje swoje najmocniejsze i najbogatsze w funkcje słuchawki, prawdziwe bezprzewodowe słuchawki JBL Tour PRO 2 oraz etui JBL Tour ONE M2.

Co oferują nowe słuchawki?

Najnowsze dodatki do serii JBL Tour przenoszą poprzednią wydajność na wyższy poziom dzięki inteligentnemu i bezproblemowemu doświadczeniu użytkownika oraz doskonałemu dźwiękowi, w tym wciągającemu dźwiękowi przestrzennemu JBL. ten JBL Tour PRO 2 to pierwsze prawdziwe słuchawki bezprzewodowe w innowacyjnym, inteligentnym etui JBL.

Nowe słuchawki posiadają pierwszą na świecie inteligentną skrzynkę ładującą na rynku. Miłośnicy muzyki mogą sterować dźwiękiem, dostosowywać słuchawki i odbierać w czasie rzeczywistym połączenia, wiadomości i powiadomienia z mediów społecznościowych za pośrednictwem 1,45-calowego ekranu dotykowego LED. W ten sposób użytkownicy zawsze pozostają w kontakcie bez konieczności używania smartfona lub otwierania aplikacji JBL Headphones. Praca jest bardzo prosta i praktyczna dzięki uproszczonej nawigacji. Wydajność, która inspiruje. Skuteczność aktywnego tłumienia hałasu można zwiększyć dzięki unikalnej technologii. Funkcja ta analizuje kanał słuchowy w hałaśliwym otoczeniu i indywidualnie dostosowuje tłumienie hałasu. W ten sposób oprogramowanie zapewnia całkowitą izolację od zewnętrznego hałasu, a użytkownicy mogą pracować lub odpoczywać w absolutnej ciszy.

JBL Tour PRO 2

funkcjonalny i zakres usług JBL Tour PRO 2:

  • Prawdziwy szum adaptacyjnyAnulowanie z adaptacyjnym ANC i Dźwięk otoczenia
  • Dźwięk JBL Pro z dynamicznym 10Milimetrkierowcy
  • Konfigurowalne wrażenia dźwiękowe dzięki Personifi 2.0
  • Wciągający dźwięk przestrzenny JBL
  • 40 godzin odtwarzania (10 godzin w uchu)narr, 30 godzin w etui ładującym)
  • Idealne rozmowy z 6 mikrofonówani VoiceAware
  • Kompatybilny z Bluetooth 5.3, LE audio
  • Owalna konstrukcja tuby z wieloma rozmiarami końcówek dousznych dla wygody, wydajność i doskonałe uszczelnienie

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *