Posthof Linz: Nowy sezon z dużą ilością muzyki i własną sekcją filmową

Posthof Linz: Nowy sezon z dużą ilością muzyki i własną sekcją filmową

Linzer Posthof rozpoczyna sezon 2022/23 z wieloma międzynarodowymi artystami, nową współpracą filmową z Linzer Moviemento i kilkoma innymi randkami. Amerykańscy muzycy Kiefer Sutherland (17 października), Donavon Frankenreiter (18 października) i Don McLean (13 listopada) obiecują legendarne noce z trasą 50. rocznicy „American Pie”, a także lokalni świetni, tacy jak Austrofred i Kurt Razelli (226.10). z „Życie to laff”.

Reżyserzy Posthof, Gernot Kremser i Wilfried Steiner, czują „dużo zamrożonej pozytywnej energii we wszystkich zakątkach i krawędziach we wszystkich gatunkach” i oczekują „znacznie więcej międzynarodowych występów gościnnych w programie sezonowym” dzięki przywróceniu pewnej przewidywalności do kultury sektor . W poprzednim sezonie odbyło się 165 wydarzeń, które odwiedziły 79 500 gości. Latem w ofertach plenerowych naliczono 41 500 gości.

podgląd programu

Sezon skupia się na formatach festiwalowych, takich jak “Ahoi! Pop” (1 października – 15 grudnia), który odbywa się w jedenastym roku z międzynarodowymi gośćmi, takimi jak SOHN (5 grudnia) z Londynu, amerykańska diva soul Macy Grey (październik 22) i kanadyjski alternatywny rockman Billy Talent (11 grudnia/wyprzedane) z Kanady. Pojawią się również hamburscy indie poppers Die Sterne (15/10) i irlandzka piosenkarka Wallis Bird (10/6), austriacki duet indie pop Cari Cari (10/5), frontman folkhilfe Florian Ritt z Frinc (29/10) i wiedeńskie Camo & Krooked (11.11.) do uruchomienia. Kurder & Dorfmeister, Antilopen Gang i Kreiml & Samurai pojawią się wiosną 2023 roku.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *