Najpiękniejsze ucieczki - The Best of Fantasy TV

Najpiękniejsze ucieczki – The Best of Fantasy TV

Styl życia
pytania o życie

23.11.2021

Ucieknij od teraźniejszości z serialem telewizyjnym. Oto najlepsze seriale i czasopisma fantasy z ostatnich i przyszłych.

tło Andreas Bovellino

średniowieczna fantazja

CZAROWNICA: Fantastyczne przygody czarodzieja Geralta z Rivii, który walczy z demonami i potworami oraz ratuje piękne kobiety w średniowiecznym świecie. Długo oczekiwany drugi sezon rozpoczyna się 17 grudnia.
Netflix, od 2019 r.

KOŁO CZASU: Teraz lepsza Gra o Tron dla fanów serii powieści.
Amazon, od 19 listopada (premiera)

CHOLERNY: Historia młodej Nimue, która później została obrończynią króla Artura jako „Pani Jeziora”. I oczywiście gra razem, a także Merlin, Lancelot, Gawain, Morgana i inne legendarne postacie.
Netflix, od 2020 r.

Cudotwórcy II: Komedia z udziałem wielkiego Steve’a Buscemi jako Boga/”Eddie” leci trochę pod radarem. zło. A drugi sezon ma miejsce w ciemnych wiekach.
Disney, od 2020 r. (sezon 2)

LIST NA CAL: Uważana za grę o tron ​​dla dzieci. A więc: obejrzyj ucztę rodzinną!
Netflix, od 2020 r.

DOM SMOKA: Co wydarzyło się w Westeros przed “GoT”? Saga George’a RR Martina w końcu doczekała się fabuły. W roli głównej fantastyczna Sonoya Mizuno, Olivia Cooke, Paddy Considine, Rhys Ifans i wielu innych
Niebo, II kwartał 2020 (premiera)

WŁADCA PIERŚCIENI:
Tło dla klasycznej literatury fantasy. Tysiące lat przed Władcą Pierścieni ludzie i elfy walczyli z powrotem zła do Śródziemia. To czas, kiedy pierścionki są kute…
Amazonka 2 września 2022 (Premiera)

w średnim wieku

El Cid: Hiszpański serial o bohaterze narodowym, który niespodziewanie trafił na Amazon. Sezon 2 rozpoczął się w tym roku.
Amazon, od 2020 r.

Hiszpańska księżniczka:
Katarzyna Aragońska, później żona króla angielskiego Henryka II, żyła w późnym średniowieczu, był postrzegany jako prawdziwy rycerz – kiedy nie ścinał żon.
Starz, od 2019

RYCERSKOŚĆ: Templariusze w pogoni za Świętym Graalem. I wiele intryg, zdrad i morderstw.
Amazon + Netflix, od 2017 r.

Wikingowie: Po ośmiu latach niesamowitych sukcesów seria dobiegła końca i wkrótce będzie kontynuowana „Vikings Valhalla”. Jedyną irytującą rzeczą w serialu jest przerażająca „motocyklowa” zbroja i postrzępione szare garnitury. Cześć, Wikingowie z dawnych czasów bardzo to uwielbiali i uwielbiali ubierać się na całe życie!
Amazon, od 2013 roku; „Vikings Valhalla” I kwartał 2022 (Premiera)

Fantazja, XVIII/XIX w.

KARNAWAŁOWY ZAMÓWIENIE: Wiktoriańska Anglia w alternatywnej rzeczywistości, w której elfy i fauny są dzisiejszymi „obcymi”. Wspaniały występ z Orlando Bloomem i Carą Delevingne.
Amazon, od 2019 r. (sezon 2 kw. 2022 r.)

CIEŃ I KOŚCI: Miłość, bitwa i magia w rosyjskiej scenerii. Świetna filmowa adaptacja bestsellerowej powieści dla nastolatków Lee Bardugo…
Netflix, od 2021 r.

obcokrajowiec: Właściwie klasyczny “Komórka Okresowa”, czyli tzw. dramat z minionej epoki. Jednak podróż w czasie pielęgniarki z XX wieku do Szkocji podczas wojen klanów przeciwko Anglikom nie jest całkowicie pozbawiona fantazji.
Starz + Netflix, od 2014 r.

Najlepsze prace z tego okresu

Bridgerton(Przebojowy XIX-wieczny angielski dramat wejdzie w drugi sezon w pierwszym kwartale 2022 r.); “Korona(Nagradzana seria o brytyjskiej rodzinie królewskiej staje się naprawdę istotna w sezonie 4. Spodziewaj się czwartego kwartału 2022 r.); “CudIrlandia (XIX w., pielęgniarka i młoda dziewczyna w bardziej niż złowrogiej sytuacji. III kwartał 2022); “Woda północna(Colin Farrell w brutalnym dramacie o wielorybnictwie. Od lipca 2021); “Wspaniały(Catherine the Great w serialu, 2. sezon trwa od 18 listopada 2021).

Najlepiej poinformowany zawsze i wszędzie

Uzyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści cyfrowych od KURIER: treści Plus, e-dokumenty, czasopisma online i nie tylko. Przetestuj teraz cyfrową subskrypcję KURIER.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *