Logitech G502 X, G502 X Lightspeed i G502 X Plus są już dostępne

Logitech G502 X, G502 X Lightspeed i G502 X Plus są już dostępne

Logitech G wprowadził najnowsze wersje popularnej myszy do gier G502 z G502 X, G502 X LIGHTSPEED i G502 X PLUS. Tutaj dowiesz się, co oferują i ile kosztują.

Połączenie zalet elementów optycznych i mechanicznych

Ulepszony projekt G502 X opiera się na dziedzictwie G502 zapewnia ramy dla jeszcze bardziej zaawansowanych technologii gier i po raz pierwszy wyposażony jest w optomechaniczne przełączniki LIGHTFORCE, które wyznaczają nowe standardy w zakresie szybkości i precyzji. LIGHTFORCE to nowa technologia mikroprzełączników, która łączy zalety przełącznika optycznego z odczuciem kliknięcia przełącznika mechanicznego. Przełączniki optyczne zwiększają szybkość oraz wydajność i niezawodność myszy.

LIGHTFORCE wykorzystuje styki galwaniczne wewnątrz przełącznika, które zachowują wrażenie kliknięcia przełącznika mechanicznego. Rezultatem jest wyjątkowa wydajność gier oparta na harmonijnym współdziałaniu elementów optycznych i mechanicznych. Przełączniki hybrydowe LIGHTFORCE przekonują niezawodną wydajnością, wyjątkowo niskimi opóźnieniami i niezrównanym odczuciem kliknięcia.

Zaawansowane technologie zapewniające wyjątkowe wrażenia w grach

G502 X ma przeprojektowany odwracalny i odłączany przycisk przełączania DPI, który dostosowuje się do różnych rozmiarów dłoni i stylów trzymania. Ponadto istnieje wyjątkowo lekkie kółko przewijania, które nadal oferuje nieskończone przewijanie w dwóch trybach i tryby precyzyjnego blokowania G502, oferując jednocześnie niezawodną stabilność. Jak zwykle myszkę można łatwo naładować za pomocą kabla USB-C.

Precyzyjny czujnik do gier HERO 25K zapewnia dokładność na poziomie mikronów bez opóźnień.

Oprócz opisanych funkcji, G502 X LIGHTSPEED oferuje ulepszony protokół bezprzewodowy LIGHTSPEED, który kładzie fundament pod profesjonalną łączność bezprzewodową i wydajność. W połączeniu z technologią LIGHTFORCE mysz zapewnia czas reakcji do 68 procent krótszy niż w przypadku jej poprzedników. Ulepszona technologia LIGHTSPEED umożliwia również graczom podłączenie dwóch urządzeń LIGHTSPEED do jednego odbiornika za pomocą narzędzia do parowania urządzeń w Logitech G Hub. Dzięki temu gracze mogą sparować G502 X z tym samym odbiornikiem, co ich klawiatury do gier Logitech G915, G915 TKL lub G715.

Seria G502 X obsługuje również podkładki do ładowania bezprzewodowego Logitech G POWERPLAY, które zapewniają nieograniczoną żywotność baterii bez kabli.

Model G502 X PLUS posiada LIGHTSYNC RGB z następującymi funkcjami: oświetlenie LED w 8 strefach z płynnymi przejściami, które można indywidualnie dostosować do preferencji użytkownika, efekty włączania/wyłączania oraz tryby oszczędzania energii poprzez aktywne wykrywanie gier.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *