Konkurs: Rozdajemy naszą próbkę testową RealPower PB-10000 Solar

Konkurs: Rozdajemy naszą próbkę testową RealPower PB-10000 Solar

Zgodnie z naszym ostatnim testem, rozdajemy nasze RealPower we współpracy z Ultron PB-10000 Solar Próbka testowa (oczywiście oczyszczona i zdezynfekowana!). Udział się opłaca!

co możesz wygrać

  • 1 x RealPower PB-10000 Solar Próbka testowa (oczywiście oczyszczona i zdezynfekowana!)

co ona ma Powerbank solarny PB-10000 zaoferować?

RealPower oferuje nowe PB-10000 Solar ze zintegrowaną latarką LED, idealnym towarzyszem dla entuzjastów outdooru. Zwłaszcza podczas biwakowania lub podróży źródła energii są często bardzo ograniczone lub nie istnieją. W tym przypadku bateria słoneczna z ładowaniem bezprzewodowym jest praktycznym i wszechstronnym urządzeniem, ponieważ oferuje kilka opcji ładowania różnych urządzeń końcowych, a nawet można ją ładować za pomocą wbudowanego panelu słonecznego. Oznacza to, że w słoneczne dni użytkownicy są całkowicie niezależni od zewnętrznych źródeł zasilania. Smartfony, tablety i smartwatche są ładowane przez port USB lub USB-C baterii litowo-polimerowej 10 000 mAh. Nie potrzebujesz ładowania bezprzewodowego, ponieważ power bank ma powierzchnię ładowania QI (10 W).

Umierać PB-10000 Solar sam jest zasilany przez micro-USB lub USB-C. Jeśli źródło zasilania nie jest dostępne, zintegrowany panel słoneczny o mocy 0,8 W ładuje akumulator zasilający. Na przykład możesz wykorzystać przerwę zarówno na cieszenie się promieniami słońca, jak i na doładowanie rezerw powerbanku. Dzięki pętli do mocowania do karabińczyka power bank można ładować nawet podczas wędrówki, po prostu przyczepiając go do plecaka. Wbudowana latarka LED przydaje się również podczas przygód lub biwakowania na łonie natury. Wskaźnik poziomu naładowania z czterema diodami LED pokazuje, ile energii pozostało w power banku.

Wyposażony w Qi i diody LED.

Warunki uczestnictwa

Aby mieć szansę na wygranie nagród, wypełnij poprawnie poniższy formularz, a zostaniesz wpisany do losowania. Uczestnictwo nie jest wymagane, ale zawsze cieszymy się z otrzymania polubienia na naszej stronie na Facebooku. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 19 września 2022 r. do godziny 23:59.

Wszystkie otrzymane dane są przechowywane wyłącznie do wykorzystania w związku z naszym konkursem, traktowane jako poufne zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych i automatycznie usuwane po upływie terminu składania wniosków zgodnie z unijnym ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO). W przypadku wygranej zwycięzcy otrzymają nagrodę (nagrody) wysłaną na podany adres bez dodatkowych kosztów. Dostawa na inny adres nie jest możliwa.

Nagrody rzeczowej nie można wymienić na pieniądze. Nie ma prawa do nagrody. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy BeyondPixels.at. Ponadto BeyondPixels.at zastrzega sobie prawo do wykluczenia z uczestnictwa ze skutkiem natychmiastowym uczestników, którzy naruszają przepisy prawa karnego, moralność lub niniejsze warunki gry, w którym to przypadku wszelkie prawa do nagród, które mogły zostać zdobyte, wygasają.

Poza pikselami warzywa
powodzenia!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *