Kamera monitorująca Arlo Go 2 z LTE w teście: Niezawodny nadzór

Kamera monitorująca Arlo Go 2 z LTE w teście: Niezawodny nadzór

Z Arlo .em Przejdź 2kamery, firma oferuje rozwiązanie do nadzoru, które zapewnia pełny wgląd. Przeczytaj naszą recenzję!

Specjalista ds. inteligentnych domów prowadzi obecnie kampanię, w której możesz korzystać z Arlo Przejdź 2 możesz kupić i otrzymać panel do ładowania słonecznego za darmo. Tutaj znajdziesz ten numer specjalny! Tink uprzejmie udostępnił nam testowany produkt do tego raportu z testu.

O Arlo Przejdź 2

Według producenta aparat ten imponuje przede wszystkim elastycznością. Jest łatwy do zainstalowania w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz łączy się z sieciami Wi-Fi i komórkowymi. Urządzenie można podłączyć do lokalnej sieci WLAN, a w przypadku awarii produkt po prostu przełącza się na taryfę telefonii komórkowej (którą należy wykupić osobno). Sam aparat może oferować rozdzielczość HDR i 2K pod względem jakości obrazu. Dodatkowo, według producenta, mocny akumulator zapewnia nieprzerwany czas pracy nawet do czterech miesięcy bez żadnego ładowania! Wreszcie, klasa ochrony IP67 zapewnia maksymalną niezawodność w każdych warunkach, Arlo nawet podczas ulewnego deszczu Przejdź 2 nic.

Oprócz noktowizora, zintegrowanego światła przedniego i pola widzenia o szerokości 130 °, Arlo twierdzi również, że urządzenie jest łatwe w konfiguracji. Bezpośrednie powiadomienia na smartfona, kompatybilność z Alexą, Asystentem Google, IFTTT i Samsung SmartThings, a także dwukierunkowy dźwięk z powodzeniem uzupełniają cały pakiet. Jeśli więc potrzebujesz niezawodnej kamery monitorującej, której można używać w dowolnym miejscu, ta kamera jest w zasadzie najlepszym wyborem. Więc wszystko z Arles Przejdź 2 może wyjść, producent chciałby cię zabrać do jednego Arlo Pewnie– Przenieś subskrypcję. Zapewnia to dodatkowe funkcje za zaporą – dodatkowe źródło dochodu dla Arlo, ale także gwarantowane bezpieczeństwo dla Ciebie.

Więcej za Arlo Secure– Oni

Już słyszę, jak wołasz: Kolejny abonament, hura! Cóż, Arlo obiecuje inteligentne bezpieczeństwo 24/7 za jedyne 2,99 USD miesięcznie. Ten plan dotyczy jednej kamery, oferując nagrywanie wideo do 2K i 30-dniową historię wideo. Inną opcją jest subskrypcja 9,99 USD miesięcznie na nieograniczoną liczbę kamer znajdujących się w jednym miejscu i zarejestrowanych na tym samym koncie Arlo. Wreszcie, istnieje wariant Arlo Secure Plus za 14,99 euro miesięcznie. Obejmuje nieograniczoną liczbę kamer, nagrywanie wideo do 4K, do 60 dni historii wideo i 12 miesięcy dodatkowej gwarancji na sprzęt.

Z Arlo Pewniesubskrypcja zapewnia dostęp do wiodących na rynku funkcji wykrywania i bezpiecznego przechowywania w chmurze. Możesz więc sam zdefiniować, o czym chcesz być powiadamiany, ponieważ urządzenie potrafi rozróżniać ludzi, zwierzęta, pojazdy i paczki. Ponadto nagranie wideo jest przechowywane w chmurze dla każdego otrzymanego komunikatu alarmowego – można uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca. Nawet ochrona przed kradzieżą jest zintegrowana: jeśli Twój Arlo Przejdź 2urządzenie zostaje skradzione, produkt jest po prostu wymieniany. Oficjalna strona subskrypcji jest tutaj, ale niezależnie od tego, czy ją masz, czy nie, porozmawiajmy o sprzęcie urządzenia!

Rozpakowywanie doświadczenia

Aby zapewnić Ci możliwość korzystania z dodatkowych funkcji, producent oferuje 90 dni za darmo przy zakupie Arlo Secure– Dostęp próbny. Dodatkowo, Arlo Secure: Bezpieczeństwo w domu na iOS i Androida do pobrania na smartfona – gdy już wszystko pobrałeś, możesz zacząć! Ale najpierw rozpakujmy urządzenie: Arlo jest już w opakowaniu Przejdź 2 zdecydowanie wysoka jakość. W mgnieniu oka znajdziesz się tam, gdzie potrzebujesz, a po kamerze znajdziesz również własny kabel ładujący, uchwyt ścienny i pasujące zestawy śrub do instalacji. Mając wszystko przed sobą, szybko staje się jasne, że firma Arlo zastanowiła się, jak maksymalnie uprościć ten proces.

Jeśli chodzi o sam sprzęt: Arlo Przejdź 2 utrzymuje się przyjemnie nieporęcznie. Oczywiście wynika to z wbudowanej baterii, która odpowiada za większość wagi (łącznie około 490 gramów). Uchwyt ścienny jest również bardzo przyzwoity pod względem budowy, co budzi ogólne zaufanie. Dodatkowa uwaga: nie czekają tu na Ciebie żadne małe lub niepotrzebnie skomplikowane pojedyncze części, dzięki czemu nawet mniej uzdolnieni technicznie mogą bez problemu uruchomić produkt. Ale przewiduję: najlepiej najpierw wszystko rozpakować i mieć przed sobą urządzenie, baterię i wszystko inne. Powyższa aplikacja będzie potrzebna do kompilacji i początkowej konfiguracji, więc zacznijmy!

instalacja i Arlo Secure: Bezpieczeństwo w domu

Kiedy zaczynasz po raz pierwszy Arlo Secure: Bezpieczeństwo w domuaplikacja poprosi o utworzenie konta Arlo lub zalogowanie się do już istniejącego. Bardzo wygodne: sprawdzenie poczty zajmuje kilka sekund i zapraszamy do skonfigurowania uwierzytelniania dwuskładnikowego. Po tym jesteś gotowy do użycia i możesz dodać nowy produkt. Aplikacja działa z dużymi obrazami, więc krok po kroku zostaniesz poprowadzony przez wstępną konfigurację. Szczególnie świetne: każdy ruch, każdy przycisk do naciśnięcia i każde gniazdo (np. na kartę SIM lub kartę microSD) są dokładnie widoczne. To sprawia, że ​​instalacja i początkowa konfiguracja są niezwykle łatwe, nawet dla początkujących, więc oto pełna ocena Arlo Przejdź 2!

Cały proces zajmuje tylko kilka minut i praktycznie nie pozostawia miejsca na błędy. Jeśli wykonałeś wszystkie kroki, Arlo Przejdź 2 zarejestrowane w aplikacji i możesz dokonać drobnych korekt urządzenia. W ten sposób można nie tylko skonfigurować funkcję „Zadzwoń do znajomego”, ale także dostroić powiadomienia. Kamera obsługuje również geofencing, więc nadzór kamer jest automatycznie aktywowany, gdy tylko wyjdziesz z domu. W Trybie użytkownicy mogą kontrolować zachowanie kamery za pomocą opcji Włączone, Wyłączone, Harmonogram i Geofencing. Warto też wiedzieć: dostęp do aplikacji można łatwo udostępnić znajomym i rodzinie. Jak tylko wszystko zostanie skonfigurowane, zaczynamy ćwiczyć!

Chodźmy: Arlo Przejdź 2 w codziennym życiu

Po nawiązaniu połączenia możesz zobaczyć wszystko, co dzieje się przed Twoim urządzeniem. Jeśli ustawienia zostaną odpowiednio skonfigurowane, Arlo Przejdź 2 Przesyłaj filmy do chmury. Dzieje się tak, na przykład, jeśli masz aktywną detekcję ruchu, natychmiast otrzymasz alarm na smartfonie. Jednocześnie następnego dnia możesz obejrzeć dziesiątki filmów trwających od dziesięciu do trzydziestu sekund, w zależności od tego, jak długo był rejestrowany ruch. Opcjonalnie zintegrowana syrena może emitować ryczący dźwięk o natężeniu do 80 dB – idealny do przeganiania ludzi lub zwierząt! Zintegrowane przednie światło zapewnia do 850 lumenów światła, a dwukierunkowy dźwięk jest bardzo przyjemny i prawie pozbawiony opóźnień.

Nawiasem mówiąc, możesz również zlokalizować swoje urządzenie, jeśli zostało skradzione, dzięki GPS i wykrywaniu lokalizacji urządzenia, które możesz aktywować. W teście podczas pierwszego wyszukiwania nic się nie wydarzyło, z wyjątkiem „Pobieranie lokalizacji – może potrwać do 24 godzin”. W okresie testowym wskaźnik baterii spadł tylko nieznacznie, z czego ekstrapoluje Arlo Przejdź 2 w życiu codziennym prawdopodobnie wytrzymuje około trzech miesięcy bez doładowania. Zarówno funkcja reflektorów, jak i funkcja noktowizora mają swoje prawo do istnienia, urządzenie naprawdę robi wszystko dobrze pod względem jakości. Również ekscytujące: jako alternatywa dla aplikacji możesz również uzyskać dostęp do kamery na swoim pulpicie na my.arlo.com. Skoro mowa o dostępie – aparat potrafi też zrobić Smart Home.

Co jeszcze można powiedzieć?

Die Arlo Przejdź 2 jest kompatybilny z wieloma systemami. Nie ma interfejsu HomeKit, ale produkt doskonale współpracuje z ekosystemami Amazon Alexa i Google Home, a także IFTTT. Każdy, kto z niego korzysta, może również przeglądać nagrania na inteligentnym ekranie, takim jak Google Centrum gniazd 2 strumień. Ale jeśli jesteś bardziej w świecie komunikacji mobilnej niż WLAN, warto wiedzieć, ile danych jest wymaganych. Arlo twierdzi, że kamera zużywa średnio do 2 GB miesięcznie, w zależności od liczby wyzwalaczy ruchu. Filmy są automatycznie przesyłane do chmury do Twojej dyspozycji natychmiast po utworzeniu. Ale bądź ostrożny z transmisją na żywo, zużywa dużo danych!

Wspomnę jeszcze raz: s Arlo Securez subskrypcją możesz przechowywać swoje filmy w chmurze do 30 dni. Producent stosuje szyfrowanie AES w celu zabezpieczenia materiału przesyłanego do iz kamery Arlo, a usługa działa przy użyciu uwierzytelniania dwuskładnikowego. Nie jesteś fanem chmury? Cóż, Arlo Przejdź 2 posiada gniazdo kart microSD do lokalnego tworzenia kopii zapasowych. Możesz więc zapisywać filmy bez płacenia abonamentu. Ale bądź ostrożny! To nagranie można wyświetlić tylko wtedy, gdy wyjmiesz kartę SD i wyświetlisz ją na komputerze. Oznacza to, że zawsze musisz sięgnąć do aparatu, jeśli chcesz sprawdzić filmy – nie sądzę, aby pomysł był zbyt przyjazny dla użytkownika.

Arlo Przejdź 2: Technologia w urządzeniu

Przejdźmy do arkusza danych Arla Przejdź 2– I kamerę monitorującą. Wymiary produktu to 120 x 64,2 x 86 mm przy łącznej wadze 490 g. Jak już wspomniano, kamerę można podłączyć do Internetu za pośrednictwem połączenia WLAN, ale także za pośrednictwem komunikacji mobilnej (3G i LTE). Ten ostatni wymaga osobnego planu transmisji danych, ponosząc miesięczne opłaty za korzystanie – nie wspominając Arlo Secure-Subskrypcja, którą możesz zrobić, jeśli chcesz. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 13 000 mAh. Ta wartość zapewnia prawie cztery miesiące pracy na baterii LTE, zanim trzeba będzie naładować urządzenie. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie ma biegu jałowego, do Twojej dyspozycji jest również panel słoneczny.

Zapewniłoby to ładowanie i ładowanie oraz teoretycznie nieograniczoną żywotność baterii. Przy okazji możesz również wymienić baterię bez żadnych problemów, więc jeśli masz inną odpowiednią baterię, możesz ją zainstalować bardzo szybko! Arlo jest chroniony Przejdź 2 Zgodnie z klasą ochrony IP67 pogoda nie może w ogóle zaszkodzić kamerze. Jeśli chodzi o temperaturę pracy, to jest ona określona od -20 °C do 45 °C. Zasięg powinien sięgać nawet 91 metrów, jest też 12-krotny zoom cyfrowy i kąt widzenia 130°. Zestaw obejmuje również uchwyt ścienny, zestaw śrub i zestaw śrub, a także 90-dniowy okres próbny dla Arlo Secure-Abo, który jest niezbędny do niektórych przydatnych funkcji.

Ocena: 8,0 Piksel

dla Arlo Przejdź 2 Testowana kamera do monitoringu z LTE: Niezawodny nadzór na zewnątrz Mandi

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *