IFA 2022: Jackery zachwycony Jackery Solargenerator 1000 Pro

IFA 2022: Jackery zachwycony Jackery Solargenerator 1000 Pro

Jackery, jeden z wiodących dostawców rozwiązań z zakresu energii słonecznej, zaprezentuje we wrześniu nowy flagowy produkt na targach IFA 2022 w Berlinie. Pod hasłem „Więcej niż tylko szybko” Jackery zachęca wczasowiczów do cieszenia się naturą bez ograniczeń. W tym celu Jackery zaspokaja szereg potrzeb energetycznych, od generatorów przez ładowarki po urządzenia do gotowania. ten, który nadchodzi Generator słoneczny 1000 Pro będzie nowym flagowym produktem przyszłości, co jeszcze bardziej dowodzi zaangażowania marki w innowacje techniczne i wzornictwo.

Co oferuje generator słoneczny 1000 Pro?

Zupełnie nowy generator słoneczny oferuje liczne ulepszenia w stosunku do bardzo popularnego Generator słoneczny Jackery 1000. Wersja Pro pozwala użytkownikom cieszyć się niekończącą się zieloną energią, gdziekolwiek się znajdują – dzięki najszybszemu ładowaniu słonecznemu i ściennemu. Więcej szczegółów na temat produktu, w tym stawki opłat, rozmiaru i innych funkcji, zostanie ogłoszonych wraz z oficjalną prezentacją 31 sierpnia.

Źródło: strona internetowa Jackery

O Jackery

Firma oferuje kompletny system do wytwarzania, magazynowania i dostarczania energii elektrycznej, w tym długoterminowe panele słoneczne o wysokiej konwersji i różne przenośne elektrownie. Oprócz generatora słonecznego 1000, Jackery oferuje również mocne dwustronne panele słoneczne o mocy 200 W, odpowiednie do biwakowania, wędkowania lub polowania w terenie, a jednocześnie wystarczająco małe, aby z łatwością zmieścić się w bagażniku samochodu. Flagowy model tej serii, Jackery Solar Generator 2000 Pro, wprowadzony na rynek w Nowym Jorku w maju 2022 r., jest w stanie zasilić większość urządzeń i narzędzi do aktywności na świeżym powietrzu lub podczas przerwy w dostawie prądu w domu – wędzarnie na pellet, minilodówki, rowery, lodówki , klimatyzatory i inne.

Pierwotnie opracowany przez entuzjastów energii odnawialnej, Jackery stał się pionierską marką energii słonecznej. Od 2012 roku Jackery osiągnął szczyt sprzedaży na wielu głównych platformach e-commerce, w tym Amazon Best Sellers i Amazon’s Choice, i został doceniony przez ponad 100 autoryzowanych mediów i organizacji na całym świecie. Marka sprzedała ponad 2 miliony sztuk na całym świecie, a od 2018 roku jest obecna na całym świecie od USA po Europę, Japonię i Chiny.

Więcej informacji na temat targów IFA 2022 można znaleźć na stronie Jackery.com.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *