Hombli Outdoor Smart Light String 5m Test: Nastrojowe światło do ogrodu

Hombli Outdoor Smart Light String 5m Test: Nastrojowe światło do ogrodu

Właściwe oświetlenie może wiele zdziałać, a Hombli Inteligentna lampa zewnętrzna o długości 5 m pomoże Ci. Inteligentny i łatwy w użyciu, przeczytaj recenzję!

Dzięki specjalistom od inteligentnego domu możesz korzystać z Hombli Inteligentna lampa zewnętrzna o długości 5 m 20 euro taniej niż zwykle! Możesz przejść do strony Tink Device tutaj – Tink uprzejmie udostępnił testowany produkt do tego raportu z testu.

Rozpakowanie produktu

Jeśli chcesz Hombli Inteligentna lampa zewnętrzna o długości 5 m rozpakowanie wszystko jest stosunkowo proste. W opakowaniu znajdują się dwie rzeczy, pudełko z łącznie 12 lampami (dwie zapasowe) i sam kabel.Łącznie dziesięć lamp jest rozłożonych na pięciu metrach przewodu i zanim uruchomisz produkt, musisz wkręć je w gniazda. Nie trwa to długo, a po podłączeniu urządzenia do zasilania prawie gotowe. Jak tylko go dotkniesz, zauważysz, że kabel jest dość wytrzymały. To dobrze, bo produkt przeznaczony jest do użytku na zewnątrz i na pewno wytrzyma długo!

Skoro już o tym mowa, to dobrze, że urządzenie jest przeznaczone do użytku na zewnątrz, ponieważ początkowo produkt po rozpakowaniu brzydko pachniał. Gumowata nuta zniknęła stosunkowo szybko, ale nadal powinieneś dać Hombli szansę Inteligentna lampa zewnętrzna o długości 5 m daj mu trochę czasu przed umieszczeniem go gdzieś. Zwłaszcza w pomieszczeniach możesz go „wąchać” przez pierwsze kilka dni, powinieneś o tym pamiętać! Następnie, gdy będziesz gotowy do wstępnej konfiguracji, wystarczy ją włączyć i pobrać aplikację Hombli na urządzenia inteligentne. Oczywiście jest dostępny dla urządzeń z systemem Android, a także urządzeń z systemem iOS i wymaga utworzenia konta Hombli. Jest to szybkie i łatwe, ale możesz też wypróbować aplikację bez konta. Dobrze przemyślane!

Uruchomienie Hombli Inteligentny łańcuch świetlny 5 mln

Dzięki aplikacji Hombli założenie produktu jest niezwykle proste. Ponieważ to naprawdę nie może być dużo prostsze, podczas konfiguracji zostaniesz poprowadzony przez ten proces krok po kroku. Możesz znaleźć Hombli przez Bluetooth Inteligentny łańcuch świetlny 5 mln w krótkim czasie, a po połączeniu zostaniesz poproszony o podanie hasła do sieci WLAN. Jak zwykle w przypadku urządzeń inteligentnych, mogą one łączyć się tylko z siecią WLAN 2,4 GHz. Tak więc, jeśli Twój smartfon jest domyślnie podłączony do sieci 5 GHz, musisz najpierw przełączyć się na sieć WLAN 2,4 GHz (a tym samym większy zasięg), aby produkt został odpowiednio pobrany.

Proces trwa mniej niż dwie minuty, a jest też Hombli Inteligentny łańcuch świetlny 5 mln możesz już znaleźć w swojej aplikacji Hombli. Oczywiście ta aplikacja została zaprojektowana tak, aby umożliwić kontrolę jak największej liczby produktów. Ponieważ Hombli oferuje również inne produkty na sprzedaż, jest to całkiem logiczne. Teoretycznie możesz sterować całym domem za pomocą gniazdek, kamer, dzwonków do drzwi, czujników dymu i ruchu, lamp, oczyszczaczy powietrza i innych. Pod warunkiem, że używasz produktów Hombli z każdej kategorii! Nawiasem mówiąc, na kablu samego produktu znajduje się również fizyczny przycisk gotowości, więc nie musisz zawsze korzystać z aplikacji, aby ją włączać i wyłączać. Nie tylko smartfony to lubią, ale oczywiście poświęcamy się możliwościom, jakie daje połączenie produktów i powiązanych aplikacji. Zaczynajmy!

Sterowanie za pomocą aplikacji Hombli

Firma robi wszystko, aby doświadczenie było kompletne. W związku z tym obsługa za pośrednictwem aplikacji jest niezwykle skuteczna – pod warunkiem, że jesteś w tej samej sieci, co Hombli Inteligentny łańcuch świetlny 5 mln. Domyślnie nie możesz kontrolować niczego zdalnie, jeśli nie masz sprzętu pomostowego! Możesz nazwać swoje lampy, aby wiedzieć, która jednostka jest gdzie. Następnie wybierz produkt, którym chcesz sterować z przejrzystej listy, a następnie masz różne opcje do wyboru. Oczywiście częścią dobrego standardu jest możliwość zmiany światła natychmiast po jego dotknięciu i podłączeniu. Nie ma znaczenia, czy jest to jasny kolor, jasność czy temperatura barwowa, ponieważ elementy sterujące i wyświetlacze na ekranie ułatwiają szybkie znalezienie odpowiedniego ustawienia.

Możesz także ustawić minutnik za pomocą aplikacji Hombli, co jest szybkie i łatwe. Na przykład możesz dostroić światło, aby pozostawało włączone przez kolejne dwie godziny i 33 minuty, a następnie Hombli się włączy Inteligentny łańcuch świetlny 5 mln w pełni automatycznie, jak chcesz. Takie obwody czasowe są naprawdę fajne, zwłaszcza gdy znalazłeś odpowiedni obszar ich zastosowania. Nawiasem mówiąc, możesz również przekazać kontrolę znajomym i rodzinie, po zaakceptowaniu zaproszenia każdy może sumiennie zmienić oświetlenie. Innym pozytywnym aspektem jest to, że każda zmiana jest akceptowana w tej samej sekundzie, a opóźnienie między wejściem a wdrożeniem nigdy nie zostało zauważone podczas okresu testowego.

Jak sprytny jest Hombli Inteligentny łańcuch świetlny 5 mln?

Pokornie Inteligentny łańcuch świetlny 5 mln oferuje pełne wsparcie dla automatyzacji i skrótów. Możesz ustawić wiele różnych warunków, które mogą wynikać z zestawu możliwości. Na przykład możliwe jest skonfigurowanie „sceny”, która ma wpływ na jedną lub więcej lamp. Naciskając przycisk lub polecenie, masz gotowy nastrój lub możesz wyłączyć siedem inteligentnych lamp jednym poleceniem. Możliwe jest jednak również wykonanie konfiguracji zależnych od czasu lub pogody. Twoja wyobraźnia nie ma granic: czy chcesz włączać oświetlenie w dni powszednie od godziny 20:00, czy też codziennie, gdy temperatura spada poniżej 18 stopni, zależy tylko od Ciebie!

Można również ustawić zależność lokalizacji. Na przykład wszystkie inteligentne światła powinny się wyłączać, gdy wychodzisz z domu – to całkowicie możliwe! Szkoda tylko, jeśli idziesz na chwilę na zakupy, a partner nagle „siedzi w ciemności”, takie automatyzacje należy brać pod uwagę i ostrożnie uruchamiać. Wreszcie, możesz używać zależności z innymi produktami Hombli, takimi jak czujniki ruchu. Jak tylko to się zacznie, twój Hombli Inteligentny łańcuch świetlny 5 mln zapala się na dwie minuty – to wszystko jest możliwe. Przy okazji: aplikacja Hombli może komunikować się ze wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu opartymi na platformie Tuya. Więc jeśli jesteś w tym ekosystemie, to dla Ciebie bardzo dobra wiadomość!

Co jeszcze zauważyłeś?

Mówiąc o kompatybilności, Hombli Inteligentny łańcuch świetlny 5 mln może być również łatwo kontrolowany przez wybranych przez Ciebie asystentów głosowych. Niezależnie od tego, czy jest to Asystent Google, Amazon Alexa czy Siri, wszystkie mogą wchodzić w interakcję z urządzeniem. Uważam, że integracja Apple Watch, rzadki ptak w inteligentnym królestwie, jest szczególnie fajna. Mogłem „po prostu” go włączać i wyłączać, ale samo to było miłe! Jeśli masz wstępnie skonfigurowane sceny, które, jak wspomniano powyżej, mogą również wpływać na kilka inteligentnych produktów, można nimi również płynnie sterować za pomocą Apple Watch. Hombli oświadcza również, że Twoje dane będą szyfrowane zgodnie z RODO, co prawdopodobnie wpłynie na informacje, które wprowadzasz podczas tworzenia konta w aplikacji.

Pokornie Zewnętrzne światło przewodowe 5 m W przeciwnym razie, w imię zrównoważonego rozwoju, można go przedłużyć do długości nawet 15 metrów, a źródła światła można łatwo wymienić. Funkcja ściemniania zapewnia niezrównaną atmosferę, jeśli chcesz – ale możesz również pozostać przy 100% jasności przez cały czas, według własnego uznania. Ponieważ produkt jest przeznaczony i opracowany do użytku na zewnątrz, nic dziwnego, że może wiele wytrzymać. Taśma LED odpowiada klasie ochrony IP65, dzięki czemu urządzenie jest odpowiednio zabezpieczone przed wszelkimi wpływami atmosferycznymi i bardzo dobrze znosi deszcz i kurz. Tak więc, jeśli wykonasz małą konfigurację, masz w swoim domu produkt trwały!

Technika Hombli Inteligentny łańcuch świetlny 5 mln

To prowadzi nas do technologii w tym urządzeniu. W sumie Hombly Inteligentny łańcuch świetlny 5 mln – jakie szokujące! – pięć metrów długości i mieści dziesięć opraw oświetleniowych. Wszystkie są podłączone do zasilacza 12V/2A i potrzebują 7 watów, punkt bieli wynosi do 2700K. Jasność można dowolnie wybierać za pomocą aplikacji Hombli, a jak już wspomniano, stopień ochrony przed wodą to IP65. Możesz łatwo wymienić żarówki samodzielnie, o ile używasz kompatybilnych żarówek ściemnialnych DC12V. Urządzenie można skonfigurować za pomocą sterowania głosowego (Google Assistant, Amazon Alexa, Siri) i nie potrzebujesz do tej funkcji Smart Hub ani mostka. Po prostu musisz poruszać się w tej samej sieci, to wystarczy! Hombli obiecuje również przetwarzanie danych zgodne z RODO, co prowadzi nas do zakończenia tego przeglądu.

Ocena: 8,5 Piksel

dla Skromny Inteligentna lampa zewnętrzna o długości 5 m Test: nastrojowe światło do ogrodu na zewnątrz Mandi

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *