Aplikacja Pocketalk: aplikacja w chmurze, która tłumaczy 82 języki

Aplikacja Pocketalk: aplikacja w chmurze, która tłumaczy 82 języki

Pocketalk wprowadził swoją pierwszą aplikację mobilną (iOS i Android) z aplikacją Pocketalk, która tłumaczy 82 języki w oparciu o chmurę.

Tłumaczenia do codziennych rozmów

Umierać Aplikacja kieszonkowa daje ludziom swobodę wyrażania się z większą pewnością w rozmowach w wielu językach. Możesz ufać, że rozmówca lepiej Cię zrozumie, a tym samym wypełni istniejące jeszcze luki językowe. Nadaje się do swobodnych, spontanicznych codziennych rozmów, aplikacja jest idealnym towarzyszem podróży za granicę i nawiązywania bliskich relacji z krewnymi, którzy mogą mówić tylko w swoim ojczystym języku. Nadaje się również bardzo dobrze do rozmów z międzynarodowymi przyjaciółmi lub kolegami oraz do wymiany twarzą w twarz na nieformalnych spotkaniach lub w sklepie za rogiem.

Umierać Aplikacja kieszonkowa jest przydatnym dodatkiem do istniejącego pakietu produktów do tłumaczeń językowych, w tym Pocketalk S i Pocketalk Plus, które szczególnie skutecznie usprawniły komunikację w podróżach, edukacji, opiece zdrowotnej i logistyce (zgodnie z przepisami HIPAA i RODO). Po pobraniu na wybrane urządzenie mobilne lub tablet aplikacja Pocketalk stwarza nowe możliwości prowadzenia rozmów i obsługi tłumaczeń, gdy mówi się wieloma językami.

Aplikacja Pocketalk w aktywnym użyciu

Po pobraniu aplikacji Pocketalk na smartfon lub inne urządzenie wybierasz język, w którym chcesz mówić, oraz język, na który chcesz tłumaczyć. Następnie przytrzymaj przycisk „Tłumacz” na ekranie i mów, aby aktywować funkcję. Gdy będziesz mówić, aplikacja przetłumaczy tekst na wybrany przez Ciebie język.

Inne funkcje aplikacji to:

  • Tłumaczenie za naciśnięciem przycisku dla prostszych wariantów w mniejszej liczbie kroków;
  • Aparat do tłumaczenia tekstu, który umożliwia aparatowi telefonu lub tabletu natychmiastowe rozpoznawanie i tłumaczenie tekstu cyfrowego, pisanych słów i znaków; Jak na przykład
  • Funkcja konwersji, której można używać do walut oraz danych dotyczących długości i szerokości geograficznej lub temperatury.

Dostępna do zakupu w App Store i Google Play za 2,99 USD miesięcznie lub 29,99 USD rocznie, aplikacja Pocketalk zapewnia abonentom łączność bez względu na to, gdzie się znajdują. Bezpłatny 3-dniowy okres próbny można aktywować po pierwszym pobraniu aplikacji.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *